Perfeсt City
Perfeсt City
Ивано-Франковск
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа коммерческой недвижимости (6)

  • Perfeсt City
    315 000 $
    926 $/м²

    Тараса Шевченко ул., 4

    БЕЗ КОМИССИИ Відеотур
    многофункциональное помещение
    340 м²
    3 дня назад
    Продається готель в с.Татарів. Загальна площа 340 м2, земельна ділянка 6 сотих. Готель був запущений в роботу до періоду війни і активно працював, власники отримували хороший фінансовий дохід. На першому поверсі є столова, кухня, санвузол, та кімната з кухнею та працівників готелю.Загалом 8 номерів на 2-му і 3-му поверсі. Як двомісні , так і для проживання великих компаній від 5 до 8 осіб. В кожному номері є санвузол. опалення електричне , так і від котла. Готель розташований поблизу центральної траси . Татарів має дуже мальовниче положення в лісистій гірській місцевості, багато вілл і будинків, а також санаторій доктора Жураковського. У селі розташована дача екс-президента України Віктора...
    Риелтор
  • Perfeсt City
    580 000 $
    580 $/м²

    Тараса Шевченко ул., 22

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    1000 м²
    3 дня назад
    Продаж туристичного бізнесу в горах , який зараз працює і приносить високий дохід в місяць. Оздоровчо відпочинковий комплекс в с.Татарів , який налічує близько 1000 м2, 16 сотих земельна ділянка,4 будинки 20 номерів , сауна, Спа,фітобочка, соляна кімната, 2 відкритих басейни , відпочинкова кімната для спортивних ігор . Є своя кухня, підвальні приміщення. Опалення дровами або палетами . Комплекс повністю діючий , завжди є багато клієнтів , номери є як сімейні з терасами , так і будиночки для великої компанії , а також , є можливість мешкати одному . Вода у комплексі центральна , 4,8 атмосфер -тиск води , проблеми з водою в даній локації не має , світла також заведено багато, власник планує п...
    Риелтор
  • Perfeсt City
    59 300 $
    2 372 $/м²

    Галицкая ул., 59

    многофункциональное помещение
    25 м²
    2021 год постройки
    3 дня назад
    Пропонується до продажу комерційне приміщення в самому серці міста- ідеальна локація для розвитку вашого бізнесу. Об'єкт розташований у прохідному місці з активним пішохідним та автомобільним трафіком, що забезпечує постійний потік клієнтів.Поруч знаходяться офіси , магазини, кафе та ключова інфраструктура міста. Загальна площа 25 м2, але ремонт продуманий настільки ефективно, що задіяний кожен м" і є достатньо вільного простору. Є вода в приміщення, санвузол на поверсі, індивіуальне газове опалення та вмонтований кондиціонер на обігрів і охолодження. Офісний бізнес центр , з закритим двором,кодовий замок на дверях, місцем для паркування авто, відеоспостереженням та охороною. Основні переваг...
    Риелтор
  • Perfeсt City
    25 500 $
    294 $/м²

    Шептицкого пл., 5

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    86.8 м²
    3 дня назад
    Продаж приміщення офісного призначення , в місті Калуш. Центр міста. Загальною площею 86 м2. Індивідуальне газове опалення . розташоване на 3 поверсі, в офісній будівлі. Є 3 повноцінних кімнати,санвузол і технічне приміщення ,яке можна використовувати як кухню для персоналу. Меблі які на фото залишаються. Приміщення повністю готове до роботи
    Риелтор
  • Perfeсt City
    55 000 $
    1 425 $/м²

    Александра Довженко ул., 21а

    БЕЗ КОМИССИИ
    ЖК Квартал Патріот
    многофункциональное помещение
    38.6 м²
    2020 год постройки
    3 дня назад
    Продається невелике але компактне приміщення , для будь якого виду бізнесу гарний варіант . На даний момент в приміщені працює грюмер Фасадне , 3 фази світла 20 кВ , санвузол і вода в приміщенні. Вентиляційні канали Мікрорайон міста БАМ Насправді хороша ціна , якщо ви моніторили ринок
    Риелтор
  • Perfeсt City
    196 350 $
    1 785 $/м²

    Яблунева ул., 2

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Затишна оселя
    многофункциональное помещение
    110 м²
    2017 год постройки
    3 дня назад
    Приміщення з ремонтом Пасивний дохід вже завтра! Продається фасадне приміщення 110 м.кв. з орендарем на 1‑му поверсі у густонаселеному районі. Пандус і сходи , 50 кВт , газове індивідуальне опалення, 2 входи , двостороннє , кондиціонери та металеві перила , вентиляційні канали . Чому це вигідно: - пасивний дохід - панорамні вітрини, парковка, великий трафік. - ремонт, кондиціювання, санвузол, відвідувачі щоденно. - топова локація: вул. Яблунева. Густонаселений район, багатоповерхівки, постійний потік людей. - гарний стан: ремонт, панорамні вітрини, всі комунікації, кондиціювання. - зручність: 1-й поверх, фасадний вхід - безбар’єрний вхід: є пандус - парковка Технічні характеристики: При...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.